Livre Néerlandais

Niemand zeggen

Karen Rose (auteur), Hans Verbeek (traducteur)

Niemand zeggen

Karen Rose (auteur), Hans Verbeek (traducteur)
Genre:
Karen Rose schreef een nieuwe meesterlijke thriller: 'Niemand zeggen'. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter.

De enige uitweg die Mary Grace Winters ziet om een gewelddadig huwelijk te ontvluchten, is het in scène zetten van haar eigen dood en die van haar zoon Tom.
Voorzien van een nieuwe identiteit, in een nieuwe stad, heeft ze als Caroline Stewart een solide leven o
Titre
Niemand zeggen
Auteur
Karen Rose 1964-
Traducteur
Hans Verbeek
Langue
Néerlandais
Langue originale
Anglais
Titre original
Don't tell
Éditeur
Utrecht: De Fontein, 2016
445 p.
ISBN
9789026139635 (paperback)

Beschikbaarheid en plaats in de bib