Casa Ibiza : literaire thriller

Linda Van Rijn (author), Karin Dienaar (editor)
+1
Casa Ibiza : literaire thriller
×
Casa Ibiza : literaire thriller Casa Ibiza : literaire thriller

Casa Ibiza : literaire thriller

Genre:
Als een vrouw bij het opruimen van de vakantievilla van haar familie op Ibiza een hangertje van haar zusje vindt dat daar jaren eerder in het zwembad verdronk, besluit ze op zoek te gaan naar de ware toedracht.
Title
Casa Ibiza : literaire thriller
Author
Linda Van Rijn
Editor
Karin Dienaar
Language
Dutch
Publisher
Baarn: Uitgeverij Marmer, © 2018
235 p.
ISBN
9789460683930 (paperback)

Other formats:

Reviews

De dertienjarige Anna is met haar familie op vakantie in Ibiza als haar jongere zusje Yara in het zwembad van hun vakantievilla komt te overlijden. De oorzaak is snel duidelijk: hartfalen ten gevolge van verdrinking. Nu Anna volwassen is, heeft ze hier nog altijd haar twijfels over. Als haar vader overlijdt, vertrekt ze met haar broer en beste vriendin naar Ibiza om de vakantievilla in gereedheid te brengen voor verhuur. Als Anna bij het opruimen een hangertje van Yara vindt, die ze tijdens die beruchte vakantie droeg, besluit ze op onderzoek uit te gaan. Niet wetende dat ze zich in het hol van leeuw waagt. Linda van Rijn (1974) is bestsellerauteur en heeft met ‘Casa Ibiza’ wederom een luchtige, maar heerlijke zomerboek neergezet. Hoewel de spanning lang op zich laat wachten, leest het lekker vlot weg. Ruime bladspiegel. Kwaliteit voor een breed publiek. Voor de liefhebbers van Suzanne Vermeer en Kiki van Dijk.