Boek
Nederlands

Om nooit te vergeten

Sarah Jio (auteur), Harmien Robroch (vertaler)

Een aangrijpend verhaal over het verlies van een grote liefde, en de kracht om een nieuw leven op te bouwen, voor de lezers van Corina Bomann en Santa Montefiore

Kailey Crane zit tegenover haar kersverse verloofde, Ryan, in een van de chicste restaurants van Seattle, en realiseert zich hoe gelukkig ze zichzelf mag prijzen. Ze heeft een geweldige baan en tegenover haar zit de nog gewe

Titel
Om nooit te vergeten
Auteur
Sarah Jio
Vertaler
Harmien Robroch
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
Always
Uitgever
Amsterdam: Boekerij, © 2020
333 p.
ISBN
9789022581186 (paperback)